|||© 
Zavřit

Typy zakázek a jejich ceny

Na této stránce si můžete prohlédnout kompletní ceník mé tvorby na zakázku. Veškeré ceny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle složitosti vašeho konkrétního přání. Každý typ zakázky se vztahuje k určitému formátu papíru, ale ten je možné pozměnit a cenu jednoduše dopočítat (formát A3 stojí stejně jako 2× A4 atd.). Před tím, než mne kontaktujete, si prosím povšimněte statusu vpravo nahoře u vámi vybraného typu tvorby.

Tyto zakázky jsou určeny pouze pro soukromé účely. Máte-li zájem o komerční použití některého z mých obrázků, neváhejte mne kontaktovat a veškeré potřebné záležitosti probereme individuálně.

Ceny jsou platné od 1. 1. 2016

Ikona

Nyní zavřeno
Základem je malý, čtvercový nebo obdélníkový portrét vašeho charakteru vykreslený barevně s jednoduchým pozadím. Obrázek může být tvořen tradičními technikami nebo digitálně. Získáte ikonu k webovému použití v potřebném rozměru a obrázek v původním rozlišení. V případě kresby tradičními technikami si můžete nechat zaslat také originál obrázku o velikosti zhruba 5 × 5 cm.

Příklady:

Základní cena400 Kč


Přívěšek

Nyní zavřeno
Originální ručně kreslený přívěšek vyrobený ze smršťovací plastické fólie. Po upečení je přívěšek asi 4-5 cm velký, je přestříkán ochranným lakem a doplněn kroužkem na klíče, karabinkou nebo šňůrkou na mobil. Také je možné vyrobit dvě o něco menší náušnice se zrcadlově otáčeným motivem. Dávám přednost výběru pozice z mých předkreslených šablon, ale mohu vám klíčenku vytvořit i individuálně.

Příklady:

Základní cena400 Kč

Individuální póza bez šablony+ 100 Kč
Náušnice+ 100 Kč

ACEO karta

Nyní zavřeno
Obrázek velikosti běžné karty (6,4 × 8,9 cm), který je často předmětem výměn nebo osobních sbírek. Základní cena se vztahuje na zachycení portrétu jednoho charakteru a zahrnuje také jednoduché pozadí. Ráda však nakreslím i složitější půlfiguru či celé tělo.

Příklady:

Základní cena500 Kč

Půlfigura nebo celé tělo+ 100 Kč
Dvojité ACEO+ 200 Kč

Skica

Nyní zavřeno
Jednoduchá skica tužkou zobrazující jeden charakter bez pozadí na formátu A5. Obrázek může být nakreslen pouze v linkách nebo se základním stínováním. Upřednostňuji obrázky tohoto typu poštou nezasílat, ale je to vaše volba.

Příklady:

Základní cena300 Kč

Každý další charakter+ 200 Kč
Skicované pozadí+ 200 Kč

Portréty domácích mazlíčků

Nyní zavřeno
Podle dodaných fotografií nakreslím realistický portrét či bystu vašeho psa, kočky, papouška, koně nebo jiného zvířete. Pro tento typ zakázky používám širokou škálu různobarevných papírů velikosti 22,8 × 30,5 cm (vzorník k nahlédnutí), na které kreslím pastelkami a suchými pastely. Aby byl výsledek co nejlepší, budu od vás potřebovat kvalitní, ostré fotografie jako předlohu.

Příklady:

Základní cena1 000 Kč

Každý další charakter+ 700 Kč

Detailní ilustrace charakteru

Nyní zavřeno
Detailně vykreslená ilustrace jednoho charakteru na bílém papíru formátu A4 nebo barevném 22,8 × 30,5 cm. Za příplatek mohu dokreslit jednoduchý náznak pozadí i další charakter. Pro tento typ zakázky používám širokou škálu různobarevných papírů (vzorník k nahlédnutí), na které kreslím pastelkami a suchými pastely.

Příklady:

Základní cena1 400 Kč

Každý další charakter+ 1 000 Kč
Jednoduché pozadí+ 300 Kč

Plnohodnotná ilustrace

Nyní zavřeno
Nejpropracovanější obrázek, který si ode mne můžete objednat. Detailně vykreslená ilustrace jednoho charakteru na papíru formátu A4 a již zahrnující komplexní pozadí. Za příplatek je možné přidat další charaktery a samozřejmě také zvětšit výsledný formát. Tento typ zakázky může být zhotoven za pomoci spousty rozličných výtvarných technik.

Příklady:

Základní cena2 800 Kč

Každý další charakter+ 1 000 Kč

Nákres charakteru

Nyní zavřeno
Nákres charakteru je možné nakombinovat z různě velkých prvků, od zobrazení celého charakteru z profilu, až po detaily hlavy, křídel, končetin, očí atd. Základní nabídka zahrnuje detailní, barevný obrázek celého charakteru v jednoduché póze, jeden důležitý detail v barvách a celkovou kompletaci nákresu. Většina částí je nejprve kreslena tradičně na papír a dále digitálně upravována. Finálním výstupem je důkladně zpracovaný nákres charakteru s texty, který svému novému majiteli poslouží jako reference.

Příklady:

Základní cena2 200 Kč

Další malý detail v barvách+ 300 Kč
Další větší detail v barvách+ 600 Kč
Stopy nebo silueta+ 200 Kč

Pokračujte na další informace:


Již jste si vybrali? Sdělte mi své přání pomocí formuláře

Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Odeslat