|||© 
Zavřit

Typy zakázek a jejich ceny

Na této stránce si můžete prohlédnout kompletní ceník mé tvorby na zakázku. Veškeré ceny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle složitosti vašeho konkrétního přání. Každý typ zakázky se vztahuje k určitému formátu papíru, ale ten je možné pozměnit a cenu jednoduše dopočítat (formát A3 stojí stejně jako 2× A4 atd.).

Tyto zakázky jsou určeny pouze pro soukromé účely. Máte-li zájem o komerční použití objednané ilustrace, například na obálku knihy, motiv na trička, jako firemního maskota a další, neváhejte mne kontaktovat a veškeré potřebné záležitosti probereme individuálně.

Před tím, než mne kontaktujete, si prosím povšimněte statusu vpravo nahoře u vámi vybraného typu tvorby. Pokud jsou zakázky zavřené, obvykle nepřijímám nové do pořadníku.

Aktuální pořadník (To Do list) a stav jednotlivých zakázek

Ikona

Nyní zavřeno
Základem je malý, čtvercový nebo obdélníkový portrét vašeho charakteru vykreslený barevně s jednoduchým pozadím. Obrázek může být tvořen tradičními technikami nebo digitálně. Získáte ikonu k webovému použití v potřebném rozměru a obrázek v původním rozlišení. V případě kresby tradičními technikami si můžete nechat zaslat také originál obrázku o velikosti zhruba 5 × 5 cm.

Příklady:

Základní cena600 Kč


Přívěšek

Nyní zavřeno
Originální ručně kreslený přívěšek vyrobený ze smršťovací plastické fólie. Po upečení je přívěšek asi 4-5 cm velký, je přestříkán ochranným lakem a doplněn kroužkem na klíče, karabinkou nebo šňůrkou na mobil. Také je možné vyrobit dvě o něco menší náušnice se zrcadlově otáčeným motivem. Dávám přednost výběru pozice z mých předkreslených šablon, ale mohu vám klíčenku vytvořit i individuálně.

Příklady:

Základní cena600 Kč

Individuální póza bez šablony+ 150 Kč
Náušnice+ 150 Kč

ACEO karta

Nyní otevřeno
Obrázek velikosti běžné karty (6,4 × 8,9 cm), který je často předmětem výměn nebo osobních sbírek. Základní cena se vztahuje na zachycení portrétu jednoho charakteru a zahrnuje také jednoduché pozadí. Ráda však nakreslím i složitější půlfiguru či celé tělo.

Příklady:

Základní cena750 Kč

Dvojité ACEO+ 300 Kč

Skica

Nyní zavřeno
Jednoduchá skica tužkou zobrazující jeden charakter bez pozadí na formátu A5. Obrázek může být nakreslen pouze v linkách nebo se základním stínováním. Upřednostňuji obrázky tohoto typu poštou nezasílat, ale je to vaše volba.

Příklady:

Základní cena450 Kč

Každý další charakter+ 300 Kč
Skicované pozadí+ 300 Kč

Portréty domácích mazlíčků

Nyní zavřeno
Podle dodaných fotografií nakreslím realistický portrét či bystu vašeho psa, kočky, papouška, koně nebo jiného zvířete. Pro tento typ zakázky používám širokou škálu různobarevných papírů velikosti 22,8 × 30,5 cm (vzorník k nahlédnutí), na které kreslím pastelkami a suchými pastely. Aby byl výsledek co nejlepší, budu od vás potřebovat kvalitní, ostré fotografie jako předlohu.

Příklady:

Základní cena1 500 Kč

Každé další zvíře+ 900 Kč

Detailní ilustrace charakteru

Nyní zavřeno
Detailně vykreslená ilustrace jednoho charakteru na bílém papíru formátu A4 nebo barevném 22,8 × 30,5 cm. Za příplatek mohu dokreslit jednoduchý náznak pozadí i další charakter. Pro tento typ zakázky používám širokou škálu různobarevných papírů (vzorník k nahlédnutí), na které kreslím pastelkami a suchými pastely.

Příklady:

Základní cena2 100 Kč

Každý další charakter+ 1 500 Kč
Jednoduché pozadí+ 450 Kč

Plnohodnotná ilustrace

Nyní zavřeno
Nejpropracovanější obrázek, který si ode mne můžete objednat. Detailně vykreslená ilustrace jednoho charakteru na papíru formátu A4 a již zahrnující komplexní pozadí. Za příplatek je možné přidat další charaktery a samozřejmě také zvětšit výsledný formát. Tento typ zakázky může být zhotoven za pomoci spousty rozličných výtvarných technik.

Příklady:

Základní cena4 200 Kč

Každý další charakter+ 1 500 Kč

Nákres charakteru

Nyní zavřeno
Nákres charakteru je možné nakombinovat z různě velkých prvků, od zobrazení celého charakteru z profilu, až po detaily hlavy, křídel, končetin, očí atd. Základní nabídka zahrnuje detailní, barevný obrázek celého charakteru v jednoduché póze, jeden důležitý detail v barvách a celkovou kompletaci nákresu. Většina částí je nejprve kreslena tradičně na papír a dále digitálně upravována. Finálním výstupem je důkladně zpracovaný nákres charakteru s texty, který svému novému majiteli poslouží jako reference.

Příklady:

Základní cena3 300 Kč

Další malý detail v barvách+ 450 Kč
Další větší detail v barvách+ 900 Kč
Stopy nebo silueta+ 300 Kč


Ceny jsou platné od 5. ledna 2019

Pokračujte na další informace:


Již jste si vybrali? Sdělte mi své přání pomocí formuláře

Položky označené hvězdičkou jsou povinné.
Odeslat