Vítejte

 

Na této stránce najdete všechny potřebné informace o profesionálních markerech pro výtvarníky.

Značka COPIC představuje ucelený systém markerů, linerů a příslušenství, určený především pro profesionální designéry, architekty, návrháře a ilustrátory. Barevné popisovače jsou na lihové bázi, rychleschnoucí, vodě odolné a netoxické. Lze je použít ke kolorování kreseb vytvořených linery COPIC, ale i fotokopií a výstupů z laserových i inkoustových tiskáren. S výjimkou řady Wide jsou všechny oboustranné.

Popisovače mají výměnné hroty různých tvarů a lze je doplňovat barvou Various Ink. V kombinaci se speciálním držákem a kompresorem nebo nádobou se stlačeným vzduchem je lze použít k vytváření airbrushových efektů. Bezbarvý odstín, tzv. "blender", slouží k rozmývání barev, zesvětlování barevných ploch a vytváření plynulých přechodů.

Vyrábějí se v široké barevné škále a ve čtyřech typových řadách.

Hlavními přednostmi, které přispívají k celosvětové oblibě markerů a linerů COPIC, je vysoká a dlouhodobě stálá kvalita, vzájemná kompatibilita jednotlivých typových řad a široká nabídka barev, hrotů i příslušenství.

Díky doplnitelným barvám a výměnným hrotům mají produkty COPIC prodlouženou životnost a přispívají k ochraně životního prostředí.