Adresa a bankovní spojení

Lucie KostkováIČ: 01450107
Nevanova 1067/54
Praha - ŘepyBankovní účet:
163 002800389279/2010
Česká republika(Fio banka, a.s.)

Podmínky zakázkové tvorby

Přečtěte si prosím pozorně následující podmínky. Zasláním platby za zakázku dáváte najevo, že jste si podmínky přečetli, rozumíte jim a souhlasíte s jejich dodržením. Tyto podmínky se týkají pouze nekomerčních projektů a jsou předmětem revizí a úprav bez předchozího upozornění.

Jak bude probíhat práce na vaší zakázce a placení

 • 1.
  Nejprve se domluvíme na přesném zadání, na formátu a použité technice. Aby byl výsledek co nejlepší, je důležité mi vaši představu dobře popsat. Upřednostňuji stručné a výstižné popisy, které jsou doplněné také o vizuální reference. Poté bude stanovena přesná, finální cena a vystavena faktura.
 • 2.
  Pokud jste si vybrali zakázku za cenu vyšší než 500 Kč, tak na základě vašeho popisu nejprve nakreslím skicu, kterou vám co nejdříve zašlu na e-mail. Ke skice se můžete samozřejmě vyjádřit a já opravím případné nedostatky. Provedu však pouze dvě revize, proto si prosím rozmyslete všechny úpravy hned na začátku. V pozdějších fázích tvorby již revize nejsou technicky možné.
 • 3.
  Po odsouhlasení skici budu čekat na vaši platbu a po jejím přijetí začnu pracovat na dokončení obrázku. Bude-li vás zajímat, jak pokračují práce, mohu vám poslat sken rozpracovaného díla. Při zakázkách za méně než 500 Kč nezačnu jakoukoliv práci, dokud neobdržím celou částku, a nezasílám ani skeny rozpracovaných obrázků.
 • 4.
  Jakmile je dílo hotové, zveřejním ho na svém webu a v různých internetových galeriích. Vám vzápětí pošlu odkaz a můžeme se dohodnout na předání. Pokud má obrázek zůstat nezveřejněný do určitého data nebo nechcete, aby u něj bylo uvedeno vaše jméno/přezdívka, dejte mi to prosím vědět hned při domlouvání zadání.
 • Kdykoliv v průběhu naší spolupráce mne můžete kontaktovat s dotazy ohledně vaší zakázky. Budu se snažit odpovídat co nejrychleji a stejně tak prosím i vás o co možná nejsvižnější odpovědi na dotazy z mé strany. Dojde-li k nějaké nečekané komplikaci nebo zpoždění, budu vás včas informovat.

  Možnosti platby a vrácení peněz

  Platby z České republiky a Slovenska přijímám pomocí převodu na účet. Pokud z nějakého důvodu nemůžete zaplatit celou částku najednou, můžeme se domluvit na rozdělení platby. Ale pouze v případě, že se jedná o částku vyšší než 1 000 Kč.

  • V případě, že jsem na vaší zakázce ještě nezačala pracovat, vám mohu vrátit 100 % zaplacené částky.
  • Pokud jsem již začala kreslit, plnou částku vám nemůžu vyplatit. Výše vrácených peněz bude založena na tom, kolik práce už bylo na obrázek vynaloženo.
  • Je-li zakázka už více než z poloviny hotová, nemohu vám vrátit žádné peníze a obrázek v každém případě dokončím. Peníze bohužel nevracím ani v případě, že byste byli nespokojení s výsledkem.
  • Jestliže dílo dokončím a vy se mnou přestanete komunikovat, nebo se mi zásilka vrátí zpět a během tří měsíců tento problém nevyřešíme, mám právo si obrázek nechat či ho prodat.
  • Ceny poštovného a balného

   Pokud pracuji tradičními technikami, máte možnost získat výsledný originál. Můžete si jej jednak po domluvě vyzvednout osobně v Praze a Frenštátě pod Radhoštěm nebo nechat zaslat poštou na vaši adresu. Všechny zásilky posílám doporučeně (mohu vám zaslat podací číslo ke sledování zásilky) v obálkách vyztužených proti pokrčení. Pouze formáty větší než A3 jsou posílány v pevných tubusech.

   Zaslání po České republice Zaslání na Slovensko
   Přívěšek nebo ACEO karta 60 Kč Přívěšek nebo ACEO karta 100 Kč / € 4
   Obrázek do formátu A3 90 Kč Obrázek do formátu A3 220 Kč / € 9
   Obrázek větší než A3 v tubusu 110 Kč Obrázek větší než A3 v tubusu 250 Kč / € 10

   Za ztrátu zásilky bohužel nenesu zodpovědnost. Pokud nechcete riskovat zničení obrázku cestou, či originál nevyžadujete, zašlu vám sken obrázku v tiskovém rozlišení v bezeztrátovém formátu. Z tohoto souboru si pak můžete nechat udělat profesionální tisk v některé z tiskáren. Stejně tak i v případě, kdy pro vás tvořím obrázek digitálně, dostanete svou zakázku malovanou ve vysokém rozlišení v digitálním formátu. Sami se rozhodnete, zda si obrázek ponecháte v této podobě nebo si ho dáte vytisknout v některé z tiskáren v místě vašeho bydliště.

   Za menší příplatek mohu tradičně i digitálně malované obrázky do formátu A3 sama kvalitně vytisknout a podepsané zaslat na vaši adresu.

   Práva na použití obrázku

   • Vám, jakožto zákazníkovi, zůstávají veškerá práva na vyobrazené, vámi vymyšlené originální charaktery. Hotové dílo můžete ořezat, doplnit textem nebo jinak upravit a zveřejnit na internetu. Budu ráda když u obrázku uvedete autora.
   • Nemáte práva na reprodukování mého díla, jeho prodej ani žádné další způsoby výdělku.
   • Vyhrazuji si veškerá práva k vytvořenému dílu, včetně práva vytvářet i prodávat tisky a další výrobky s tímto motivem. Toto právo lze anulovat při domlouvání zadání zakázky, ale může to znamenat navýšení ceny.
   • Zakázku mohu v podobě originálu i tisku fyzicky vystavovat a používat k mé osobní prezentaci. Elektronickou podobu díla mohu zveřejnit na mém osobním webu a v různých internetových galeriích, sociálních sítích, fórech atd.

   • Datum posledních úprav: 5. 1. 2019 (aktualizace poštovného) | 1. 10. 2013


    Pokračujte na další informace: