Adresa a bankovní spojení

Lucie KostkováIČ: 01450107
Nevanova 1067/54
Praha - ŘepyBankovní účet:
163 002800389279/2010
Česká republika(Fio banka, a.s.)

Podmínky zakázkové tvorby

Přečtěte si prosím pozorně následující podmínky. Zasláním platby za zakázku dáváte najevo, že jste si podmínky přečetli, rozumíte jim a souhlasíte s jejich dodržením. Tyto podmínky se týkají pouze nekomerčních projektů a jsou předmětem revizí a úprav bez předchozího upozornění.

Jak bude probíhat práce na vaší zakázce a placení

 • 1.
  Nejprve se domluvíme na přesném zadání, na formátu a použité technice. Aby byl výsledek co nejlepší, je důležité mi vaši představu dobře popsat. Upřednostňuji stručné a výstižné popisy, které jsou doplněné také o vizuální reference. Poté bude stanovena přesná, finální cena a vystavena faktura.
 • 2.
  Pokud jste si vybrali zakázku za cenu vyšší než 500 Kč, tak na základě vašeho popisu nejprve nakreslím skicu, kterou vám co nejdříve zašlu na e-mail. Ke skice se můžete samozřejmě vyjádřit a já opravím případné nedostatky. Provedu však pouze dvě revize, proto si prosím rozmyslete všechny úpravy hned na začátku. V pozdějších fázích tvorby již revize nejsou technicky možné.
 • 3.
  Po odsouhlasení skici budu čekat na vaši platbu a po jejím přijetí začnu pracovat na dokončení obrázku. Bude-li vás zajímat, jak pokračují práce na vašem obrázku, mohu vám poslat sken rozpracovaného díla. Při zakázkách za méně než 500 Kč nezačnu jakoukoliv práci, dokud neobdržím celou částku, a nezasílám ani skeny rozpracovaných obrázků.
 • 4.
  Jakmile je dílo hotové, zveřejním ho na svém webu a v různých internetových galeriích. Vám vzápětí pošlu odkaz a můžeme se dohodnout na předání. Pokud má obrázek zůstat nezveřejněný do určitého data nebo nechcete, aby u něj bylo uvedeno vaše jméno/přezdívka, dejte mi to prosím vědět hned při domlouvání zadání.
 • Kdykoliv v průběhu naší spolupráce mne můžete kontaktovat s dotazy ohledně vaší zakázky. Budu se snažit odpovídat co nejrychleji a stejně tak prosím i vás o co možná nejsvižnější odpovědi na dotazy z mé strany. Dojde-li k nějaké nečekané komplikaci nebo zpoždění, budu vás včas informovat.

  Možnosti platby a vrácení peněz

  Platby z České republiky a Slovenska přijímám pomocí převodu na účet. Pokud z nějakého důvodu nemůžete zaplatit celou částku najednou, můžeme se domluvit na rozdělení platby. Ale pouze v případě, že se jedná o částku vyšší než 1000 Kč.

  • V případě, že jsem na vaší zakázce ještě nezačala pracovat, vám mohu vrátit 100% zaplacené částky.
  • Pokud jsem již začala kreslit, plnou částku vám nemůžu vyplatit. Výše vrácených peněz bude založena na tom, kolik práce už bylo na obrázek vynaloženo.
  • Je-li zakázka už více než z poloviny hotová, nemohu vám vrátit žádné peníze a obrázek v každém případě dokončím. Peníze bohužel nevracím ani v případě, že byste byli nespokojení s výsledkem.
  • Jestliže dílo dokončím a vy se mnou přestanete komunikovat, nebo se mi zásilka vrátí zpět a během tří měsíců tento problém nevyřešíme, mám právo si obrázek nechat či ho prodat.
  • Ceny poštovného a balného

   Pokud pracuji tradičními technikami, máte možnost získat výsledný originál. Můžete si jej jednak po domluvě vyzvednout osobně v Praze a Frenštátě pod Radhoštěm nebo nechat zaslat poštou na vaši adresu. Všechny zásilky posílám doporučeně (mohu vám zaslat podací číslo ke sledování zásilky) v obálkách vyztužených proti pokrčení. Pouze formáty větší než A3 jsou posílány v pevných tubusech.

   Zaslání po České republice Zaslání na Slovensko
   ACEO, klíčenka nebo placky 50 Kč ACEO, klíčenka nebo placky 90 Kč
   Obrázek do formátu A5 60 Kč Obrázek do formátu A5 120 Kč
   Obrázek do formátu A3 80 Kč Obrázek do formátu A3 170 Kč
   Obrázek větší než A3 v tubusu 100 Kč Obrázek větší než A3 v tubusu 220 Kč

   Za ztrátu zásilky bohužel nenesu zodpovědnost. Pokud nechcete riskovat zničení obrázku cestou, či originál nevyžadujete, zašlu vám sken obrázku v tiskovém rozlišení v bezeztrátovém formátu. Z tohoto souboru si pak můžete nechat udělat profesionální tisk v některé z tiskáren. Stejně tak i v případě, kdy pro vás tvořím obrázek digitálně, dostanete svou zakázku malovanou ve vysokém rozlišení v digitálním formátu. Sami se rozhodnete, zda si obrázek ponecháte v této podobě nebo si ho dáte vytisknout v některé z tiskáren v místě vašeho bydliště.

   Za menší příplatek mohu tradičně i digitálně malované obrázky do formátu A3 sama kvalitně vytisknout a podepsané zaslat na vaši adresu.

   Práva na použití obrázku

   • Vám, jakožto zákazníkovi, zůstávají veškerá práva na vyobrazené, vámi vymyšlené originální charaktery. Hotové dílo můžete ořezat, doplnit textem nebo jinak upravit a zveřejnit na internetu. Budu ráda když u obrázku uvedete autora.
   • Nemáte práva na reprodukování mého díla, jeho prodej ani žádné další způsoby výdělku.
   • Vyhrazuji si veškerá práva k vytvořenému dílu, včetně práva vytvářet i prodávat tisky a další výrobky s tímto motivem. Toto právo lze anulovat při domlouvání zadání zakázky, ale může to znamenat navýšení ceny.
   • Zakázku mohu v podobě originálu i tisku fyzicky vystavovat a používat k mé osobní prezentaci. Elektronickou podobu díla mohu zveřejnit na mém osobním webu a v různých internetových galeriích, fórech atd.

   • Datum posledních úprav: 14. 1. 2016 (aktualizace poštovného) | 1. 10. 2013


    Pokračujte na další informace: