Tvorba podle vašeho přání

Pokud se vám mé práce zalíbily, můžete si také nechat vytvořit obrázek přesně podle vašich představ. Nabízím různé typy tvorby na zakázku, od malých ikon a ilustrací až po velké obrazy k zavěšení na zeď.

Pravidla použití mé tvorby

Veškerá tvorba vystavená na těchto webových stránkách (pokud není uvedeno jinak), je mým osobním vlastnictvím. Zde najdete stručný popis případů, kdy můžete nebo naopak nemůžete použít má díla. Prosím, kontaktujte mě, pokud máte nějaké další dotazy.

Sdílení na internetu

Chcete-li mé obrázky sdílet na různých sociálních sítích, budu jen ráda, že se má tvorba dostane k dalším lidem. Ale neodstraňujte prosím můj vodoznak ani obrázky nijak jinak neupravujte a přiložte odkaz na stránky www.dragarta.com. Vydávat mé obrázky za vaše vlastní díla je přísně zakázáno a může být jednoduše vypátráno.

Použití mé tvorby pro osobní účely

 • Mé obrázky si můžete bez omezení stahovat do počítače a používat je jako wallpaper. Na nic takového se mě rozhodně ptát nemusíte.
 • Pokud vám stačí jejich publikované rozlišení, klidně si obrázky pro sebe také vytiskněte.
 • Budu ráda, když vám má tvorba poslouží jako reference při vašem vlastním kreslení. Nezapomeňte to ale prosím uvést při publikování vašich výtvorů.
 • Z mých obrázků si můžete také vyříznout ikonku/avatar pro internetové použití, ale ocenila bych, kdybyste někde poblíž uvedli autora s odkazem na tyto stránky. Vynechejte však obrázky, které byly kresleny na zakázku nebo jako obrázková výměna.
 • Mou tvorbou můžete i doplnit váš školní projekt. Budu jen ráda, když se mi pak ozvete a povíte, k čemu vám mé obrázky posloužily.
 • Prodej výrobků s mými motivy

  Prodej mých obrázků nebo jakákoliv produkce výrobků s mými motivy je zakázaná komukoliv, kdo o tom se mnou neuzavřel písemnou smlouvu. V současnosti je má tvorba nabídnuta na několika místech na internetu (obchod.dragarta.com, Fler, webové galerie atd.), ale vždy přes můj vlastní účet. Pokud narazíte na obchod s mými díly, který vypadá podezřele, dejte mi prosím vědět.

  Licencování

  Jednotlivcům i firmám nabízím licence k mým dílům. Lze je použít jako ilustrace v knihách, propagačních materiálech, jako předlohu pro výrobu šperků a různých dalších výrobků. Každá licence je domlouvána individuálně. Pro bližší informace mne kontaktujte.


  Pokračujte na další informace: