Tvorba na zakázku

Aktuální pořadník (To Do list) a stav jednotlivých zakázek

V této sekci najdete vše potřebné týkající se obrázků kreslených na zakázku podle vašeho přání. Ještě než mi odešlete zprávu s vaším zadáním si prosím pečlivě přečtěte všechny informace. Zasláním peněz na můj účet vyjadřujete souhlas s Podmínkami zakázkové tvorby.

Co všechno vám můžu nakreslit

Mezi mé nejčastější náměty patří různá stvoření z našeho světa či světa fantazie a mytologie. Ráda vám nakreslím také vámi vymyšlený charakter či oblíbené zvíře. Po konzultaci mohu přijmout ale i některé, pro mou galerii méně typické, náměty jako třeba přírodní scenérie, tribal tetování, stroje a další věci. Naopak odmítám kreslit násilná a sexuální témata.

Jaké používám výtvarné potřeby

Abych docílila těch nejlepších výsledků, používám pouze vysoce kvalitní výtvarné potřeby. Všechny moje obrázky jsou kresleny na papíry značek Daler Rowney, Canson, Fabriano nebo Hahnemühle. Většina mých děl je kreslena na bílé papíry o různých gramážích a strukturách, ale zajímavých výsledků lze také docílit použitím černého nebo barevného podkladu.

Při kreslení barevných obrázků ráda používám velké sady pastelek Faber Castell Polychromos, Lyra Rembrandt nebo Prismacolor. Mezi mé oblíbené techniky patří také markery Copic, ale ty bohužel nejsou moc světlostálé, a tak je používám pouze na malé obrázky, které nejsou určeny k zavěšení na zeď. Dále mohu tvořit akvarelovými, temperovými a olejovými barvami Umton nebo suchými pastely Rembrandt, případně i více technik kombinovat. Vždy budu nejraději, když výběr vhodné techniky necháte na mně, ale nebráním se ani vašim nápadům.

Moje zásoba papírů
Nejčastěji používané materiály

Zmiňované výtvarné materiály nebývají zrovna nejlevnější a některé z nich musím dokonce objednávat různě po světě. Ale investice do kvalitních potřeb se opravdu vyplatí, protože mi pomáhají k pohodlnější práci a vašim obrázkům zase zaručují dlouhotrvající krásné barvy a detaily.

Pokud nepotřebujete držet v rukou originál svého obrázku, nově nabízím také možnost digitální tvorby. K takové práci používám grafický tablet Wacom Cintiq 13HD a obrázky tisknu na profesionální A3+ tiskárně Epson.


Pokračujte na další informace: